Yukarı kaydır

Hakkımızda

TEK ASFALT®

26 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Şirketimiz uzman kadrosuyla sektörün güvenilir öncü firmaları arasında yer almıştır.

Aynı  zamanda  kendi tesislerimizde üretmiş olduğumuz Bitümlü Sıcak Karışım Asfaltı (BSK) teknik – deneyimli ekiplerimizle ve modern serim ekipmanlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Kamu ve Özel sektörde taahhüt işleri yapmaktayız. Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt kaplamalari konusunda tekniğe uygun malzeme seçimi ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Derin teknik altyapı ve disipline sahip olan Şirketimiz kısa sürede referans listesini zenginleştirerek, Sıcak Karışım Asfalt üretim ve kaplamaları konusunda sektörün güvenilir öncü firmaları arasında yerini almıştır. Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt kaplamada optimum kalıcı çözümler, ancak teknik deneyim ve hassas uygulama bilinciyle gerçekleşmektedir.

Hedeflerimiz, ülkemizde ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri buluşturarak Asfalt sektöründe öncü kuruluş olarak en verimli ve en kaliteli hizmeti vermektir. Firmamız, tüm deneyim ve tavizsiz teknik disiplininisizlerle paylaşmaya hazırdır. 

SULTANGAZİ
SİLİVRİ
SİLİVRİ PLENT MİKS
Asfalt TO GO

Hızımız, kalitemiz ve bilgi birikimlerimiz ile var olmayı hedefliyoruz. Rekabetin en önemli unsurları olan hız, kalite ve bilgi birikiminin bizi bu hedefimize ulaştırabilecek en önemli etkenler olduğunun bilincindeyiz.

Sultangazi – Cebeci’de 340 ton/s üretim kapasiteli  Asfalt Plenti ile Asfalt ihtiyacı olan kurumlara cevap vermekteyiz.

340 ton/s üretim
Hızlı Dolum
Hızlı Nakliyat

Hızımız, kalitemiz ve bilgi birikimlerimiz ile var olmayı hedefliyoruz. Rekabetin en önemli unsurları olan hız, kalite ve bilgi birikiminin bizi bu hedefimize ulaştırabilecek en önemli etkenler olduğunun bilincindeyiz.

Silivri – Ortaköy’de 200 ton/s üretim kapasiteli Asfalt Plenti ile Asfalt ihtiyacı olan kurumlara cevap vermekteyiz.

200 ton/s üretim
Hızlı Dolum
Hızlı Nakliyat

Hızımız, kalitemiz ve bilgi birikimlerimiz ile var olmayı hedefliyoruz. Rekabetin en önemli unsurları olan hız, kalite ve bilgi birikiminin bizi bu hedefimize ulaştırabilecek en önemli etkenler olduğunun bilincindeyiz.

Silivri – Ortaköy’de 300 ton/s üretim kapasiteli Plent Miks ile ihtiyacı olan kurumlara cevap vermekteyiz.

300 ton/s üretim
Plent Miks
Hızlı Dolum
Kusursuz Serim

Asfalt To GO® Hazır Asfalt Düşük hava sıcaklıklarında bile işlenebilir olan ve yoldaki çukurların onarımında kullanılan soğuk asfalt karışımıdır. Beton ve asfalt yüzeylerdeki çukurların ve bozulmaların tamirinde, ısıtmaya ve sıkıştırmaya gerek kalmadan pratik olarak kullanılabilen katkılı bir soğuk asfalt çeşididir.

Online Mağaza
Hızlı Teslimat
TSE K-050
ASFALT TO GO
HAZIR ASFALT
Asfalt TO GO® Hazır Asfalt Düşük hava sıcaklıklarında bile işlenebilir olan ve yoldaki çukurların onarımında kullanılan soğuk asfalt karışımıdır. Beton ve asfalt yüzeylerdeki çukurların ve bozulmaların tamirinde, ısıtmaya ve sıkıştırmaya gerek kalmadan pratik olarak kullanılabilen katkılı bir soğuk asfalt çeşididir.
Videoyu Oynat
HAZIR ASFALT

ASFALT TO GO®

Asfalt To GO® / Hazır Asfalt Düşük hava sıcaklıklarında bile işlenebilir olan ve yoldaki  çukurların onarımında kullanılan soğuk asfalt karışımıdır. Beton ve asfalt yüzeylerdeki  çukurların ve bozulmaların tamirinde, ısıtmaya gerek kalmadan pratik olarak kullanılabilen katkılı bir soğuk asfalt çeşididir.

+  Çevre dostudur
95%
+ Kolay Uygulanır
98%
+ Yaz-Kış Kullanılır
87%
+ Havaya ve çevreye zarar vermez
95%
KALİTE POLİTİKAMIZ
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

Ulusal ve uluslararası standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapılması, Üretilen yüksek kaliteli ürünlerin her türlü piyasa rekabet koşullarında müşteriye zamanında sunulması, Ürün ve proseslerin sürekli iyileştirme ilkesi ile kalite seviyesinin yükseltilmesi ve bu doğrultuda kalite güvence sisteminin sürekli gözden geçirilerek kontrol altında tutulması, Çalışanlarımızın kalite politikası ve kalite bilinci ile sürekli eğitilmesi, motive edilmesi ve faaliyetlere katılımlarının sağlanması, Organizasyonumuzun çevre ve iş sağlığı güvenliği ile uyumlu olması, bu çerçevede bütün tedbirlerin alınmasıdır.

Hedefimiz, kaliteyi bir amaç olarak benimseyip kalitenin kontrolünü değil, üretimi ve sürekliliğini sağlamaktır. Bu politika üst yönetimin sorumluluğundadır.

ISO 9001

Kuruluşumuz Çalışmalarımızın çevre etkisini, çevre kirliliğinin önlenmesini ve bu amaçla sürekli ölçme izleme yapılmasını, çalışmalarımızın belgelenmesini, uygulanmasını, idame ettirilmesini, kamuoyunun incelemesine açık tutulmasını ilke olarak benimsemiş ve bu ilkeden taviz vermeden çalışmalarına yön vermiştir.

Bu kapsam içerisinde firmamız ve çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirecek hedefler belirlemeyi, bu hedefleri yapacağı toplantılarda gözden geçirmeyi, çalışanlara sağlıklı, güvenli ve temiz bir iş ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

Çevre

TEK ASFALT, iş sağlığı ve güzenliğine önem veren , kaliteyi ve Güvenliği gerekliliklerini ön planda tutan yönetim anlayışı ile “SAĞLIĞINI KORU İŞİNİ KORU” sloganını benimsemiştir.

Bu amaçla işyeri ve Çalışma Sahalarımızda; işyeri içinde ve dışında çalışan personelin, altyüklenicilerin, ziyaretçilerin, ilgili kanun, yönetmelik, tüzük, müşterilerin talep edebileceği diğer şartlar ve standardına uygun iş sağlığı güvenliği yönetim sistemini oluşturacak.

ISG
parallax
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası