Yukarı kaydır

TEK ASFALT Web Sitesi Yasal Uyarı Metni

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

KULLANIM KOŞULLARI

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site’deki tüm materyallerin telif hakları Tek Asfalt’a aittir ve önceden Tek Asfalt’ın yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilir.

Bu site’de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar Tek Asfalt’tan izin alınmaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

BAĞLANTILAR

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Web sitemizden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitelerin gizlilik politikaları için herhangi bir sorumluluk kabul edilmez ve hiçbir şekilde, bu Web sitelerinin yürürlükte olan veri koruma uygulamalarının ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup olmadığı garanti edilmez. Herhangi bir kişisel veri açıklamadan önce bu sitelerin her birinin gizlilik politikasını gözden geçirmeni tavsiye ederiz. Bu bağlantıları kullandığın takdirde, bu site’den çıkmış olacaksınız.

GÜNCELLEME

Tek Asfalt bu site’de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Tek Asfalt’a hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirler, sitenin telif hakkı konusunda Tek Asfalt’ın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt eder. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere İstanbul Çağlayan Mahkemeleri yetkilidir.

 

YAYINCI


İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Cebeci Mahallesi 2806 Sokak No: 30 Sultangazi / İST.
Telefon: +90 212 619 20 12
Faks: +90 212 619 13 30
Vergi Dairesi: Küçükköy
Vergi No: 833 007 1241
Mersis No: 083300712400010
İşletme Merkezi: İstanbul

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası