Yukarı kaydır

Üretim ve uygulama çalışmalarımızı, almış olduğumuz TSE Kalite Belgesi, ISO 9001 Kalite Belgesi ve CE Avrupa’ya Uygunluk Kalite Belgeleri çerçevesinde yürütüyoruz.

     

ASFALT UYGULAMALARI /

İstanbul, giderek artan nüfus ve giderek genişleyen coğrafi yapısıyla her gecen gün daha fazla Asfalta ihtiyaç duyan Metropol’dur. Bu metropolün asfalt ihitiyaçlarına cevap verebilmek için güçlü ve gelişmiş bir teknolojiyle, yüksek kalitede üretime sahip olmak gerekir.

TAŞ MASTİK ASFALT
Üst yapıda oluşan bozulmalardan dolayı tekerlek izi oluşumunu azaltmak ve yolların ömrünü arttırmak amacıyla, yüksek dane teması ve kenetlenmeyi sağlayan ve yüksek bitüm oranına sahip Stone Mastic® kaplamalar geliştirilmiştir.
RENLKİ ASFALT
Dekorasyon amaçlı bir Asfalt çeşididir. Aynı zamanda tünellerdeki yol yüzeylerine güvenlik amacıyla uygulanmaktadır.
MODİFİYE ASFALT
Yol üstyapısında oluşan bozulmaların önüne geçebilmek için yapılan Modifikasyon; karışımın modifiyesi ve bitümün modifiyesi olarak iki farklı şekilde olmaktadır. Bu amaçla çok farklı ürünler kullanılmaktadır.
SESSİZ ASFALT
Sıcak Asfalt karışımlarında tekerlek ile yol yüzeyi arasında oluşan sürtünme nedeniyle karayolları civarında gürültü oluşmaktadır. Bu ise özellikle yerleşim bölgelerinde gürültü kirliliğine sebep olmaktadır. Sessiz asfalt buna çözüm olarak geliştirilmiştir.
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası